Ezüstérmes Katar kézi válogatottja.
... keressük, akkor első helyre kívánkozik a bosnyák kapus, Danijel Saric, aki az egész torna során összesen 36 százalékkal védett.
- A legeredményesebb katari játékos a montenegrói Zsarko Markovics volt (127 lövésből 67 gól), aki a szlovén Dragan Gajic mögött a második helyen végzett a vb góllövőlistáján A 2006 és 2009 között a Veszprémben is megforduló jobbátlövő nálunk nem t...
2015-02-02 21:51:55
Férfi kézi-vb: Omeyer ARANY kapusa
... Kézilabda-szövetség (IHF) négytagú elemzőcsapata, amelyben helyet kapott Marczinka Zoltán is.

Az ezüstérmesként záró házigazda katari válogatottat a monetengrói születésű Zsarko Markovics és a kubai származású Rafael Capote képviseli az álomcsapatban.
FÉRFI KÉZILABDA-VB, KATAR LEGJOBB JÁTÉKOSA
Thierry Omeyer (francia)
A VB ÁLOMCSAPATA
Kapus: Thierry...
2015-02-02 21:27:10
Vasárnap....
... módosítva az állást, időt kért a spanyol tréner.

Gólt tudott is szerezni a León, ám Zsarko Markovics bombája másfél perccel a vége előtt a győzelmet jelentette (28-25) a Veszprém számára. Gondoltuk mi, ám a León másként szerette volna megélni a végjátékot, Buntic eredményes volt, majd...
2009-02-17 00:31:13
1
Címkék: Ezüstérmes Katar, Omeyer ARANY, Danijel Saric, Zsarko Markovics, Dragan Gajic, Marczinka Zoltán, Rafael Capote, FÉRFI KÉZILABDA-VB, LEGJOBB JÁTÉKOSA, Thierry Omeyer, bosnyák kapus, egész torna, legeredményesebb katari, montenegrói Zsarko, szlovén Dragan, második helyen, ezüstérmesként záró, monetengrói születésű, kubai származású, spanyol tréner, vége előtt, győzelmet jelentette, legeredményesebb, góllövőlistáján, ezüstérmesként, álomcsapatban, elemzőcsapata, nemzetisport, válogatottja, válogatottat, montenegrói, monetengrói, veszprémben, százalékkal, álomcsapata, jelentette, ezüstérmes, végjátékot, eredményes, kívánkozik, jobbátlövő, megforduló, származású, szövetség, kézilabda, markovics, győzelmet, gondoltuk, módosítva, születésű, képviseli, marczinka, házigazda, szerezni, szerette, amelyben, összesen, vasárnap, veszprém, keressük, lövésből, játékosa, négytagú, játékos, perccel, bombája, thierry, spanyol, végzett, danijel, bosnyák,